Foto Te Hyremit

Tem kryesore n sezonin e kat rt t serialit sulejmani i madh rish m do t jet vdekja e sulejmanit dhe hyrremit dhe sht interesante t shihet se.

Rdheader 15 must read articles march 23 2014 david beckham h m david beckham 28103827 640 427 t famshmit me muskuj vras s foto aktorja q luan rolin e hyremit thot se menj her e kam kuptuar se di ka nu. Princi mehmet sht ai i cili rrezikon gjithmon v llain e tij nga babai mustaf n p r pretendent t frontit megjith se sulltan sulejmani i ka trajtuar t gjith f mij t nj lloj bashk shortet e tij mahidevra. Realizmi i ndrr s p r aktoren turke merjem uzerli duket se sht af r agjent t e saj turq n bashk punim me ata amerikan kan arritur t negociojn p r angazhimin e hyremit n disa role t reja n shtetet e ba. Nigiar i rr fehet hyremit hatixhe tregon se nigiar e shp toi nga vdekja dhe k rkon q ky incident t mos m sohet n m nyr q f mij t t mos m rziten mahidevran merr hatixhen n dhom n e saj dhe i thot q gul. Aktorja e popullarizuar turke meryem uzerli ylli i seris sulejmani i madh rish m ku e interpreton sulltanesh n hyrem sht sulmuar dit m par n qend r t stambollit incidenti ndodhi kur kjo bukuroshe n sh.

Sulejmani I Madhrishm Tronditet Nga News

Temë kryesore në sezonin e katërt të serialit “Sulejmani i madhërishëm” do të jetë vdekja e Sulejmanit dhe Hyrremit, dhe është interesante të shihet se ...

http://www.panorama.com.al/2013/04/20/sulejmani-i-madherishem-tronditet-nga-dy-tragjedi/